IX Міжнародний чемпіонат «Молодежь и предпринимательство – 2017»

З 17 по 19 травня 2017 року в місті Гомель (Республіка Білорусь) відбулось знакове дійство для взаємодії міжнародного бізнес-товариства та студентської креативної, обдарованої молоді багатьох держав СНД – IX Міжнародний чемпіонат «Молодежь и предпринимательство – 2017». Чемпіонат проходив на базі УО «Белорусский торгово-экономический университет потребительской кооперации», який став майданчиком де зустрілись активна молодь, що прагне створювати та реалізовувати найсміливіші бізнес-проекти з одного боку та інвестори, бізнесмени, керівники підприємств – шукачі нових ідей з іншого боку.

Чемпіонат «Молодежь и предпринимательство – 2017» проводився в рамках Гомельського економічного форуму та Програми підтримки малого та середнього підприємництва Гомельської області. Чемпіонат мав багатогранну ціль:
– сприяння розвитку підприємництва молоді;
– удосконалення рівня підготовки майбутніх керівників та спеціалістів;
– створення умов для всебічного розвитку соціально активного, впевненого в своїх силах молодого покоління;
– розвиток партнерства бізнесу, влади, некомерційних організацій, молоді та закладів освіти.
Участь у проведенні закладу взяли команди вищих навчальних закладів Білорусі, Казахстану, Росії, України. Від України участь у роботі чемпіонату прийняли 6 команд вишів серед яких і команда Харківського державного університету харчування та торгівлі. Команда була створена під егідою StartUp-центру Харківського державного університету харчування та торгівлі («StartUp-центр ХДУХТ»).

Цього разу центр об’єднав та представив на Чемпіонат студентські міжкафедральні проекти «Pani Bulochka» та «SmartПАР». У склад потужної команди увійшли найсміливіші та талановиті студенти: Верешко Анастасія – капітан команди, Ізюм Данііл, Лабазов Максим, Осика Микита, Шилова Юлія. Їх проекти стали результатом наполегливої сумісної праці, сміливих думок та нестандартних нових рішень у створенні принципово відмінних та нових розробок для бізнесу. Команда працювала як самостійно так і за підтримки свої наукових керівників: зав. кафедрою технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів, к.т.н., професора Самохвалової Ольги Володимирівни; к.т.н., доцента кафедри технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів Гревцевої Наталії Вячеславівни; к.т.н., доцента кафедри устаткування підприємств харчової і готельної індустрії ім. М.І. Беляєва Горєлкова Дмитра Вікторовича; к.е.н., професора кафедри економіки та управління Круглової Олени Анатоліївни.

Бізнес-проекти «Pani Bulochka» та «SmartПАР» були високо оцінені членами журі чемпіонату «Молодежь и предпринимательство – 2017». Результатом оцінки стало 2 місце в змаганнях команд серед потужних проектів як Українських вишів, так і вишів ближнього зарубіжжя. За час підготовки та змагань студенти отримали досвід підготовки сучасних бізнес-пропозицій, розкрили свій потенціал як фахівців галузі харчової індустрії, ще раз підтвердили правильність свого рішення щодо обраної професії і нарешті отримали позитивні враження від спілкування з новими цікавими особистостями в сфері бізнесу, управління, освіти, мали змогу поспілкуватись зі студентами інших держав, обмінятися своїми враженнями, ідеями і, ми сподіваємось, знайшли для себе нових друзів.
Кафедра устаткування харчової і готельної індустрії ім. М.І. Беляєва щиро вітає команду студентів нашого університету та їх керівників з перемогою на міжнародному рівні, бажає подальших нових здобутків та перемог!
Кафедра висловлює подяку «StartUp-центру ХДУХТ» за співпрацю та високий рівень підготовки команди та проектів!