IV Міжнародний форум AGROPORT East Kharkiv 2016

Викладачі кафедри устаткування харчової та готельної індустрії ім. М.І. Беляєва, проф. Дейниченко Г.В., доц. Дмитревський Д.В. та доц. Червоний В.М., відвідали IV Міжнародний форум AGROPORT East Kharkiv 2016, що відбувся 20-22 жовтня 2016 р. в Міжнародному аеропорту «Харків».
У поточному році форум проходив в двох локаціях, які об’єднують Україну – Захід (у м. Львові відбувся навесні цього року) і Схід (м. Харків). Форум відбувся в рамках Міжнародного року зернобобових, оголошеного в усьому світі Всесвітньої продовольчої організацією (FAO).
Під час AGROPORT East Kharkiv 2016 відбулися 22 заходи, серед яких наукові конференції і практично-орієновані семінари, виставки техніки і технологій, демонстрація техніки і змагання тракторів.
У заході взяли участь понад 250 компаній з 12 країн, а протягом трьох днів відвідало понад 7000 чол. Роботу форуму висвітлювали понад 100 представників з 50 регіональних і національних ЗМІ.
Форум є одним з найбільших заходів аграрної та переробної галузі в Східній Європі, а також єдиним в Україні галузевим заходом, який включено у всесвітній календар FAO.
Отримані матеріали, що стосуються сучасних напрямків переробки сільськогосподарської продукції і відповідних технічних рішень, викладачі кафедри долучили до навчального процесу.