II україно-польський соціальний проект «Науковий пікнік»

22 травня в саду ім. Т.Г. Шевченко м. Харкова біля ККЗ «Україна» відбувся «Науковий пікнік – II україно-польський соціальний проект, який було проведено у наметах, скверах та алеях саду з 13.00 до 17.00 години. До участі у цьому заході були запрошені команди ВНЗ, дитячих гуртків, шкіл, а також вчені та винахідники.

«Науковий пікнік» дає можливість учасникам поділитися власними досягненнями та заохотити відвідувачів займатися науковою діяльністю.

В цьому році у «Науковому пікніку» брали участь більше 50 ВНЗ, науково-дослідних інститутів, клубів, організацій, підприємств та 500 викладачів, школярів та студентів, які підготували більш ніж тисячу експонатів. Приблизно п’ятнадцять тисяч глядачів мали змогу ознайомитися з багатьма експонатами ВНЗ м. Харкова, моделями, діючими стендами та макетами, прийняти участь у наукових експериментах.

Для відвідувачів також були проведені майстер-класи, різноманітні ігри та конкурси. Учні старших класів та всі бажаючі могли прийняти участь в дослідах та експериментах, які відбувалися безпосередньо у них на очах. Для дітей була підготовлена пізнавальна програма.

Харківський державний університет харчування та торгівлі також прийняв активну участь у проведенні «Наукового пікніка». Представлені новітні науково-дослідні проекти в галузі сучасних технологій харчування надали харків’янам та гостям нашого міста унікальну можливість гідно оцінити багату наукову спадщину університету, а також побачити тенденції і перспективи його розвитку.

Викладачі кафедри устаткування харчової і готельної індустрії ім. М.І. Беляєва представили на пікніку обладнання, яке використовується у закладах ресторанного господарства, та продемонстрували його роботу.

Безпосередньо під час проведення презентації обладнання всіх бажаючих пригощали смачними молочними коктейлями та корисними свіжовичавленими соками, які були приготовані з використанням представленого устаткування.

Крім цього, кафедра провела демонстрацію приладу для контролю цінних паперів, за допомогою якого перед відвідувачами були проведені дослідження щодо визначення справжності валюти різних країн світу, документів та інших цінних паперів.

Професорсько-викладацький склад кафедри устаткування харчової і готельної індустрії ім. М.І. Беляєва планує надалі приймати активну участь у наукових заходах міста Харкова та області і сподівається, що наукові результати роботи кафедри будуть цікаві широкому колу відвідувачів.