II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Обладнання переробних і харчових виробництв”

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 06.12.2017 року  №1572 “Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році” 16-18 травня 2018 року в м.Мелітополі, у Таврійському державному агротехнологічному університеті  відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Обладнання переробних і харчових виробництв”. Зав.кафедрою устаткування харчової і готельної індустрії ім.М.І.Беляєва професор Дейниченко Г.В. увійшов до складу організаційного комітету олімпіади.

Більш ніж  50 студентів-переможців I етапу  з 14 закладів вищої освіти  України, які готують фахівців з означеної спеціальності, взяли участь у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади. Харківський державний університет харчування та торгівлі на цьому етапі представляли студенти групи М-14 Навчально-наукового інституту харчових технологій та бізнесу Руслан Лазуренко, Сергій Соболь та Дмитро Чаплюн.

Протягом двох днів учасники олімпіади виконували конкурсне завдання, яке складалося з трьох турів: письмове конкурсне завдання, компьютерне тестування та креслярсько-графічне завдання. Оцінювало результати виконання конкурсних завдань журі олімпіади, до складу якого увійшли знані фахівці та викладачі провідних ЗВО України.

За підсумками участі в олімпіаді диплом переможця II ступеня отримав студент ХДУХТ Чаплюн Дмитро. Студент Лазуренко Руслан отримав грамоту за інноваційні підходи у вирішенні поставлених задач II етапу олімпіади.  Студент Соболь Сергій  був нагороджений грамотою за креативний підхід до вирішення питань експлуатації  та обслуговування обладнання на II етапі  олімпіади.

Окрім участі у виконанні конкурсних завдань для студентів-учасників II етапу  Всеукраїнської студентської олімпіади була передбачена цікава організація дозвілля.  Так, ввечері першого конкурсного дня вони були запрошені  на студентський  конкурс КВК на кубок ректора ТДАТУ, а протягом другого конкурсного дня  взяли участь  у фестивалі вишиванок, що проходив в Таврійському державному агротехнологічному університеті, а також відвідали базу відпочинку ТДАТУ “Салют” в смт Кирилівка на березі Азовського моря.

Колектив кафедри устаткування харчової і готельної індустрії ім.М.І.Беляєва щиро вітає студентів університету з отриманими нагородами та бажає їм подальших успіхів в навчанні та особистому житті.