Фестиваль “Заяви про себе і свою професію” у Луцьку

14-15 жовтня 2016 року в м.Луцьк Волинським осередком Асоціації кулінарів України за підтримки Волинської обласної та Луцької міської рад народних депутатів був проведений VII обласний фестиваль “Заяви про себе і свою професію” в рамках традиційного міського свята “Бурштинова осінь”. В якості члена журі на фестиваль був запрошений зав.кафедрою устаткування харчової і готельної індкстрії  ім.М.І.Беляєва ХДУХТ професор Дейниченко Г.В.

Фестиваль проходив в ресторації “Добра хата” та поєднав в собі низку цікавих різноманітних заходів. Спеціалізовані кулінарні училища міста Луцька та Волинської області заздалегідь приготували на конкурс різноманітні кулінарні та кондитерські вироби  та влаштували на фестивалі їх виставку-продаж. Студенти Луцького кооперативного коледжу безпосередньо на фестивалі  готували страви на грилі і також пропонували придбати їх всім бажаючим. Крім того, на фестивалі працювали виставка-продаж спецодягу та аксесуарів для обслуговування в закладах готельно-ресторанної справи , виставка-продаж української вишиванки, виставка-продаж української ляльки-мотанки.  Всі кошти від продажу виробів учасники фестивалю спрямували на підтримку бійців АТО.

На спеціальному майданчику працювала польова кухня, на якій учні Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою готували польову козацьку кашу та частували нею всіх бажаючих.

В виробничих приміщеннях ресторації відбувалися майстер-класи від провідних шеф-кухарів України, майстер-клас  сучасних напрямів розвитку системи обслуговування в ресторанному господарстві, майстер-клас роботи на сучасному ресторанному обладнанні від фірми “Антарес”. Також в рамках фестивалю проходив конкурс по карвінгу серед учнів та студентів профтехосвіти “Осіння композиція”. Окремою окрасою фестивалю стала демонстрація моделей одягу та зачісок від Луцького центру профтехосвіти.

На другий день для гостей фестивалю було організовано культурно-пізнавальну програму з відвідуванням пам’ятних місць Луцька та Волині.

Загалом всі учасники та гості відмітили, що фестиваль  “Заяви про себе і свою професію” пройшов на високому організаційному рівні, став дуже цікавим та корисним заходом щодо демонстрації професійних досягнень учнів та студентів профтехосвіти Волині.  Особливу подяку під час проведення фестивалю було  висловлено організатору та натхненнику  свята, голові Волинського осередку Асоціації кулінарів України , директору ресторації “Добра хата” Находу М.І.