Фестиваль Food Fest Gastroman Autumn

22 вересня 2018 року в Харкові відбувся фестиваль Food Fest Gastroman Autumn, організований Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради спільно з Kharkiv Holi Fest і Харківським державним університетом харчування та торгівлі під патронатом Харківського міського голови. Гостей Food Fest Gastroman очікувала насичена розважальна програма: майстер-класи від провідних кухарів Харкова, дегустації, конкурси, Holi Fest, виступи музичних колективів.

Родзинкою заходу став інтерактивний майданчик Харківського державного університету харчування та торгівлі. На презентації були представлені зразки харчової продукції, отримані із застосуванням інноваційного способу – капсулювання; широкий асортимент оздоровчих хлібобулочних і кондитерських виробів з підвищеним вмістом фізіологічно функціональних інгредієнтів; продукція м’ясних виробництв; батончики підвищеної харчової цінності для армії України. Маленькі гості свята стали учасниками смачного майстер-класу, що викликало непідробний інтерес малечі, тому що зроблені власноруч цукерки можна було з’їсти самим і поділитися з друзями!

Під час проведення заходу представники кафедри устаткування харчової та готельної індустрії ім. М.І. Беляєва доценти Горєлков Д.В. та Червоний В.М. ознайомили присутніх з перспективами навчання за спеціальністю 131 «Приклдна механіка», запросили на Дні відкритих дверей, а абітурієнтів – приєднатися до університетського «Science club» з метою підготовки до успішної здачі ЗНО!