Друга міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності». День третій

Третій, останній день роботи другої міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності», присвяченої 85-річчю Таврійського державного агротехнологічного університету та 50-річчю Харківського державного університету харчування та торгівлі, був насичений так само, як і попередні дні. Впродовж дня відбувалися круглі столи, зустрічі й дискусії з колегами з українських та закордонних університетів.
Активну участь під час обговорення нагальних проблем харчової та переробної галузі, готельного господарства прийняли представники різноманітних навчальних закладів, серед яких можна відзначити фахівців Національного університету харчових технологій, Івано-Франківського національного технічного університету, Луцького національного технічного університету, Одеської національної академії харчових технологій, Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського (м. Кривий Ріг).
Представницький склад професіоналів, які брали участь в конференції, забезпечили ґрунтовну дискусію і високий рівень обговорення питань.
На завершення роботи конференції пройшло урочисте вручення сертифікатів учасникам конференції.

Учасники конференції відзначили, що рівень проведення даного заходу, як і попереднього, що проходив два роки тому, є дуже високим. Підтвердженням цього є слова подяки організаторам конференції від усіх учасників, а також сподівання на проведення третьої конференції в майбутньому.

Тепле південне сонце, морський бриз і дружнє оточення надали учасникам конференції нових сил та творчої наснаги, які сприятимуть  науковцям в досягненні ними нових творчих професійних звершень у майбутньому!