До 50-річчя кафедри – перемога в рейтингу з наукової роботи

28 лютого 2019 року на засіданні Вченої ради ХДУХТ було заслухано питання “Результати наукової діяльності Харківського державного університету харчування та торгівлі за 2018 рік та перспективні завдання на наступний період”. З доповіддю виступив проректор з наукової роботи ХДУХТ професор Михайлов В.М.

Як свідчать оголошені результати, найвищий рейтинг серед випускових кафедр технічного напряму отримала кафедра устаткування харчової і готельної індустрії ім.М.І.Беляєва (зав.каф. – проф.Дейниченко Г.В.). Індекс рейтингу склав 382, що є найвищим результатом серед усіх кафедр університету. Серед кафедр економічного напряму переможцем з індексом рейтингу 337 стала кафедра економіки і управління (зав.каф. – проф.Гросул В.А.). Рейтинг кафедр фундаментального та гуманітарного напрямів очолила кафедра іноземних мов (зав.каф. – доц.Борисова А.А.), індекс рейтингу кафедри склав 184.

Таким чином, четвертий рік поспіль кафедра устаткування харчової і готельної індустрії ім.М.І.Беляєва стає переможцем рейтингу кафедр університету з наукової роботи. Це досягнення є суттєвим здобутком напередодні славетного ювілею – 50-річчя з дня заснування кафедри, який буде святкуватися в травні 2019 року.

Щиро вітаємо всіх науковців – викладачів, співробітників, докторантів, аспірантів кафедри, студентів навчально-наукового інституту харчових технологій та бізнесу, інших факультетів університету , всіх тих, хто своєю наполегливою працею зробив внесок в досягнутий результат. Бажаємо всім миру, злагоди, міцного здоров’я та нових творчих успіхів в подальшій науковій діяльності.