«День відкритих дверей» в ресторанній мережі «Mafia»

  В рамках підготовки до проходження навчально-ознайомчої практики, яку студенти-механіки факультету обладнання та технічного сервісу ХДУХТ проходять на 1 курсі на кафедрі устаткування харчової і готельної індустрії ім. М.І. Беляєва, 6 грудня 2015 року студенти групи М-15 разом з куратором групи доц. Червоним В.М. відвідали «День відкритих дверей» в одному з найновіших ресторанів мережі «Mafia», що розташований в м. Харкові на пр. Людвіга Свободи. Участь у подібному заході мала на меті ознайомлення студентів з основами інженерної діяльності спеціалістів на харчових підприємствах та у закладах ресторанного господарства; з колом питань, що визначають інженерну діяльність на підприємствах в рамках спеціальності, зокрема, основні функціональні обов’язки, особливості проектування, експлуатації та ремонту технологічного обладнання, зміст робітничої діяльності на підприємствах харчової та переробної промисловостей.
Зустріч відбулась недільного ранку. Екскурсію проводили особисто директор ресторану Д.О. Зінченко та шеф-кухар О.О. Поприга. Не зважаючи на ранковий час, тепла атмосфера та доброзичливість всіх співробітників ресторану дозволила відчувати відвідувачам себе вільно та розкуто.
Студенти мали змогу почути історію виникнення ресторану, організацію роботи та виробництва ресторану та задати власні питання керівництву ресторану. Проте найцікавіше було попереду! Студентів у спеціальних костюмах допустили у виробничу зону. Всі учасники «Дня відкритих дверей» мали змогу побачити на власні очі, як працює холодний та гарячий цехи, який вигляд мають виробничі приміщення, що знаходиться в холодильниках, як зберігаються продукти, як працюють за барною стійкою, як готують страви та як їх подають відвідувачам. Після побаченого студенти мали змогу посмакувати стравами, що були приготовані для справжніх «ревізорів»!

Захарова А.О., студ. гр. М-15:
«Ми змогли особисто побачити де і як зберігаються продукти. Шеф-кухар розкрив деякі кулінарні секрети приготування наших улюблених страв. Під час екскурсії ознайомились з переліком ресторанного обладнання, що представлено на кухні ресторану».

Купцова К.А., студ. гр. М-15:
«Ресторан сімейних цінностей «Mafia» здивував нас своєю італійською та японською кухнями. Після екскурсії по залу та кухні, шеф-кухар надав нам можливість провести дегустацію деяких страв з меню.
Відчувши неперевершений смак страв та загальну атмосферу ресторану, можна зроби висновок, що в цьому ресторані працюють виключно професіонали ресторанного господарства.
Відвідування подібних заходів дало змогу розширити уявлення про роботу інженерів на підприємстві та побачити сучасне ресторанне обладнання».

Висловлюємо велику вдячність керівництву мережі ресторанів «Mafia» та особливо Дар’ї Олександрівні Зінченко за надану можливість прийняти участь у чудовому заході!