День відкритих дверей ХДУХТ

29 березня 2015 року в Харківському державному університеті харчування та торгівлі відбувся День відкритих дверей. На цей захід були запрошені учні 10-11-х класів, випускники ліцеїв, коледжів та технікумів, які цікавляться навчанням в університеті, а також випускники загальноосвітніх шкіл 2015 року, які планують вступати до університету і на теперішній час є слухачами підготовчих курсів університету, що діють в системі доуніверситетської підготовки ХДУХТ. Відвідування Дня відкритих дверей – прекрасна можливість для потенційних абітурієнтів безпосереднього діалогу з керівництвом ВНЗ та деканами факультетів з питань вступної кампанії, навчання та побуту студентів.

Факультет обладнання та технічного сервісу ХДУХТ презентували заступник декана, канд. техн. наук, проф. Д.П. Семенюк та викладачі кафедри устаткування харчової і готельної індустрії ім. М.І. Беляєва – канд. техн. наук, ст. викл. Дмитревський Д.В. та канд. техн. наук, ст. викл. Червоний В.М.

Недільного ранку на вулиці термометр показував температуру -7 градусів за Цельсієм, а опади у вигляді снігу посипали паростки зеленої газонної трави під акомпанемент шквального вітру. Незважаючи на складні погодні умови, зустріч відбулася у теплій атмосфері!

Під час зустрічі майбутні студенти та їх батьки змогли поспілкуватися з представниками університету та задати питання про умови вступу і форми навчання. Бажаючі мали змогу оглянути приміщення інфраструктури університету – навчальні аудиторії, кабінети, спеціалізовані лабораторії, бібліотеку, комп’ютерні класи, а також дізнатися про організацію дозвілля студентів. Присутні майбутні абітурієнти жваво цікавилися особливостями навчання на факультеті обладнання та технічного сервісу, можливостями проходження практики за кордоном та майбутнього працевлаштування. Хлопці цікавилися можливістю навчання на військовій кафедрі, дівчата задавали питання стосовно навчання в аспірантурі. Проведена зустріч була плідною та довела необхідність проведення подібних заходів у майбутньому! Наступна зустріч з абітурієнтами запланована у квітні 2015 року.

Ласкаво просимо до Харківського державного університету харчування та торгівлі!