День відкритих дверей ХДУХТ

   7 лютого 2015 року в Харківському державному університеті Харчування та торгівлі відбувся День відкритих дверей. Цей захід є регулярним для учнів випускових класів шкіл, технікумів, коледжів та професійних технічних училищ. Не стала виключенням і ця зустріч. Випускники різних навчальних закладів Харкова та Харківської області, їх батьки, а також випускники військових ліцеїв виявили зацікавленість і відвідали університет. Для гостей університет відкрив двері і показав перспективи навчання, навчальні лабораторії та матеріально технічну базу, викладачі та співробітники розповіли про окремі предмети за якими навчатимуться майбутні абітурієнти, більш широко та з прикладами розкрили спеціальності за якими здійснюється підготовка майбутніх фахівців.

   Факультет обладнання та технічного сервісу і спеціальність «Обладнання переробних і харчових виробництв» в ХДУХТ презентували заступник декана, канд. техн. наук, професор Д.П. Семенюк та викладачі кафедри устаткування харчової та готельної індустрії ім. М.І. Беляєва – канд. техн. наук, доцент Дмитревський Д.В. та канд. техн. наук, доцент Червоний В.М. Вони розповіли майбутнім студентам та їх батькам про умови вступу і форми навчання, показали навчальні аудиторі, оснащеність лабораторій, бібліотеку, експериментальні студентські наукові розробки, комп’ютерні класи. Відвідувачів зацікавили можливості проходження виробничої практики за кордоном, можливість навчання на військовій кафедрі, а також виявили зацікавленість щодо можливості вступу до аспірантури.
Слід відзначити, що проведений захід був плідний як для відвідувачів так і для організаторів – вони обмінялися пропозиціями та побажаннями щодо навчання та майбутніх перспектив розвитку освітнього простору.

Ласкаво просимо до Харківського державного університету харчування та торгівлі!