День відкритих дверей ХДУХТ

День відкритих дверей ХДУХТ

   29 листопада 2015 року в Харківському державному університеті харчування та торгівлі відбувся День відкритих дверей. На цей захід були запрошені учні 10-11-х класів, випускники ліцеїв, коледжів та технікумів, які цікавляться навчанням в університеті, слухачі підготовчих курсів університету, що діють в системі доуніверситетської підготовки ХДУХТ, а також випускники загальноосвітніх шкіл 2016 року.
Відвідування Дня відкритих дверей – чудова можливість для потенційних абітурієнтів безпосереднього діалогу з керівництвом ВНЗ та деканами факультетів з питань вступної кампанії, навчання та побуту студентів.
Факультет обладнання та технічного сервісу ХДУХТ представляли всі кафедри факультету на чолі з заступником декана, канд. техн. наук, проф. Д.П. Семенюком. Від кафедри устаткування харчової і готельної індустрії ім. М.І. Беляєва були пристуні канд. техн. наук, доц. Д.В. Горєлков та канд. техн. наук, доц. В.М. Червоний.
Під час зустрічі майбутні студенти та їх батьки змогли поспілкуватися з представниками університету та задати питання про умови вступу і форми навчання. Бажаючі мали змогу оглянути приміщення інфраструктури університету – навчальні аудиторії, кабінети, спеціалізовані лабораторії, бібліотеку, комп’ютерні класи, а також дізнатися про організацію дозвілля студентів. Присутні майбутні абітурієнти жваво цікавилися особливостями навчання на факультеті обладнання та технічного сервісу, можливостями проходження практики за кордоном та майбутнього працевлаштування. Хлопці цікавилися можливістю навчання на військовій кафедрі, дівчата задавали питання стосовно навчання в аспірантурі.
В холі університету були представлені новітні науково-дослідні проекти в галузі сучасних технологій харчування, які надали гостям нашого університету унікальну можливість гідно оцінити його багату наукову спадщину, а також побачити тенденції і перспективи розвитку ХДУХТ.
Викладачі кафедри устаткування харчової і готельної індустрії ім. М.І. Беляєва представили на зустрічі з абітурієнтами обладнання, яке використовується у закладах ресторанного господарства, та продемонстрували його роботу.
Крім цього, кафедра провела демонстрацію приладу для контролю цінних паперів, за допомогою якого перед відвідувачами були проведені дослідження щодо визначення справжності валюти різних країн світу, документів та інших цінних паперів.
Проведена зустріч була плідною та довела необхідність проведення подібних заходів у майбутньому! Наступна зустріч з абітурієнтами запланована 20 грудня 2015 року.
Ласкаво просимо до Харківського державного університету харчування та торгівлі!