День кафедри для студентів 1-го курсу ФОТС

Кафедра устаткування харчової і готельної індустрії ім. М.І. Беляєва Харківського державного університету харчування та торгівлі славиться своїми традиціями. Вже традиційно для першокурсників викладачі кафедри проводять захід «День кафедри» з метою активізації роботи зі студентами та залучення їх до світу науки.
15 листопада 2016 року кафедра гостинно приймала студентів 1-го курсу ФОТС гр. М-16, М-26пр. Під час зустрічі завідувач кафедри д.т.н., проф. Дейниченко Г.В. розповів студентам про історію виникнення кафедри, її становлення та розвиток. Студенти ознайомились з виданнями кафедри: підручниками, навчальними посібниками, методичною літературою, необхідною їм для навчання. Першокурсникам продемонстрували результати наукових розробок науковців кафедри та студентів, що займаються науковою діяльністю на кафедрі.
Студенти мали змогу ознайомитися з роботою сайту кафедри, його структурою та можливостями використання в навчальній та науковій діяльності.
Було проведено огляд навчальних аудиторій кафедри зі зразками механічного і теплового устаткування, що використовується у закладах ресторанного господарства та безпосередньо у навчальному процесі.
На зустріч були присутні декан ФОТС, к.т.н., доц. Карпенко Л.К., куратори груп к.т.н. Михайлова С.В. та к.т.н. Шевченко А.О., голова первинної профспілкової організації студентів ХДУХТ Лебединець І.В., Мельник К.Г. випускник минулих років, що працює в сфері обслуговування технологічного обладнання харчової промисловості та ресторанного господарства, які передали першокурсникам побажання успіхів у навчальній та науковій діяльності.
Студентка 2-го курсу ФОТС гр. М-15 Міщенко Валерія розповіла першокурсникам про історію виникнення, технологію виробництва та корисність чаю. Завершальним етапом даної доповіді та зустрічі в цілому стало дружнє частування студентів чаєм та кавою з солодощами.
Тож всіх студентів факультету обладнання та технічного сервісу, а також університету кафедра запрошує до співпраці в межах науково-дослідної роботи.