День кафедри для студентів 1-го курсу ФОТС

Кафедра устаткування харчової і готельної індустрії ім. М.І. Беляєва Харківського державного університету харчування та торгівлі славиться своїми традиціями. Вже традиційно для першокурсників викладачі кафедри проводять захід «День кафедри» з метою активізації роботи зі студентами та долучення їх до світу науки.
В рамках святкування Дня науки 27 квітня 2016 року кафедра гостинно приймала студентів 1-го курсу ФОТС гр. М-15, М-25пр. Під час зустрічі викладачі кафедри розповіли студентам про історію виникнення кафедри, її становлення та розвиток. Студенти ознайомились з виданнями кафедри: підручниками, навчальними посібниками, методичною літературою, необхідною їм для навчання. Першокурсникам продемонстрували результати наукових розробок науковців кафедри та студентів, що займаються науковою діяльністю на кафедрі.
Студенти мали змогу ознайомитися з роботою сайту кафедри, його структурою та можливостями використання в навчальній та науковій діяльності.
Було проведено огляд навчальних аудиторій кафедри зі зразками механічного і теплового устаткування, що використовується у закладах ресторанного господарства та безпосередньо у навчальному процесі.
На зустріч були запрошені проректор з виховної роботи ХДУХТ, к.т.н., професор Єсінова Н.І., декан ФОТС, к.т.н., доц. Карпенко Л.К., які передали першокурсникам побажання успіхів у навчальній та науковій діяльності.
До присутніх звернулася голова студентського самоврядування, студентка економічного факультету гр. МР-32 Кладкевич Катерина, яка проінформувала першокурсників про систему студентського самоврядування в ХДУХТ, що успішно працює багато років, та запросила студентів до активної  участі  в  освітній, культурній діяльності, реалізації  творчих та інших  інтересів, участі студентів в громадському житті університету, міста та держави.
Завершальним етапом теплої зустрічі стало дружнє частування студентів чаєм та кавою зі смаколиками.

Кафедра бажає успіхів у навчанні студентам-першокурсникам та запрошує їх до співпраці!