Дегустаційна нарада нових розробок ТМ “Дригало”

12 грудня 2014 року на кафедрі готельно-ресторанного бізнесу Національного університету харчових технологій відбулася дегустаційна нарада, яку проводили фахівці кафедри під керівництвом завідувача кафедри, д.т.н., професора, Президента Асоціації кулінарів України Пересічного М.І. разом з представниками ТОВ «Долівенко». Колектив практичних працівників, які представляли торгівельну марку «Дригало», очолювала її директор, д.т.н. Дригало Л.Б.

На дегустаційній нараді демонструвалися нові розробки ТМ «Дригало», а саме страви і кулінарні вироби, призначені для харчування військовослужбовців в зоні АТО. До дегустації були запропоновані наступні страви: борщ, суп гороховий, каша гречана з овочами та м’ясом, каша пшенична з овочами та м’ясом; пюре фруктово-овочеве.

Нові розробки отримали високу оцінку учасників дегустаційної наради та були рекомендовані до найшвидшого впровадження.

В роботі дегустаційної наради прийняв участь незалежний експерт Асоціації кулінарів України, зав. кафедрою устаткування харчової і готельної індустрії ім. М.І. Беляєва Харківського державного університету харчування та торгівлі, д.т.н., професор Дейниченко Г.В.