Cвято «Останнього дзвоника»

17 грудня 2014 року на факультеті обладнання та технічного сервісу відбулось свято «Останнього дзвоника». Студенти п’ятого курсу ФОТС, гр. М-10, М-20, Мм-30 організували проведення урочистого святкування, на якому з їх вуст прозвучали слова подяки на адресу керівництва і викладачів університету і факультету обладнання та технічного сервісу. Випускниками було відзначено високий рівень професійної підготовки, фахове зростання, яке вони отримали на факультеті. Окремо було наголошено на доброзичливому ставленні до студентства від викладачів випускових кафедр і співробітників університету. Та разом з позитивним настроєм відчувалося почуття суму за те, що так швидко промайнули студентські роки – найщасливіший час в житті будь-якої людини.

Сумісно зі студентами молодших курсів випускники продемонстрували свої творчі здібності з різних напрямків: сценічної постановки – сценки зі студентського життя, музично-розмовного жанру – читання репу, сучасних танців, вокалу.

На свято були запрошені: керівники ХДУХТ, факультету обладнання та технічного сервісу, завідувачі та викладачі кафедр ФОТС.

Кафедра устаткування харчової і готельної індустрії ім. М.І. Беляєва від щирого серця вітає випускників зі святом, бажає їм наснаги та творчого натхнення для здачі останньої сесії та успішного виконання і захисту дипломних проектів та магістерських робіт!!!