Науково-практична конференція за підсумками ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з інтелектуальної власності

20 березня 2015 року на базі Київського національного університету ім. Тараса Шевченка відбулась науково-практична конференція за підсумками ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з інтелектуальної власності. На ІІ етап конкурсу було надіслано 61 роботу з 32 навчальних закладів України ІІІ-ІV рівня акредитації. Головою галузевої комісії був проректор з науково-педагогічної роботи КНУ ім. Тараса Шевченко професор Бугров В.А., заступником голови – завідувач кафедри інтелектуальної власності КНУ ім. Тараса Шевченка, д.ю.н., проф. Орлюк О.П.

На вищезазначений конкурс була надіслана робота «Актуальні аспекти набуття та охорони прав на географічне зазначення харчових продуктів на території України» студентки Навчально-наукового інституту харчових технологій та бізнесу ХДУХТ гр. ТХ-30м Сімакової А.О., виконана під керівництвом доцента кафедри устаткування харчової та готельної індустрії ім. М.І. Беляєва Дуба В.В.

На науково-практичну конференцію було відібрано 15 кращих робіт, в тому числі і робота Сімакової А.О. За результатами науково- практичної конференції Сімакова А.О отримала диплом ІІІ ступеня за перемогу в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з інтелектуальної власності. Під час проведення наукової конференції окрім студентки був присутній керівник роботи доц. Дуб В.В.

Слід відзначити позитивні враження від організації проведення даного заходу. А саме, той факт, що в складі галузевої комісії працювали висококваліфіковані фахівці з різних організацій (склад галузевої комісії представлено на фото). Вищезазначене говорить про об’єктивну, всебічну та якісну оцінку робіт, представлених на конкурс.

Кафедра устаткування харчової і готельної індустрії ім. М.І. Беляєва вітає Сімакову Анну з перемогою та бажає їй в подальшому таких яскравих перемог в різних сферах діяльності.