25 років факультету обладнання та технічного сервісу ХДУХТ

     29 жовтня 2015 року факультет обладнання та технічного сервісу Харківського державного університету харчування та торгівлі святкував своє 25-річчя.
Свою історію факультет обладнання та технічного сервісу розпочав свою історію з 31 серпня 1990 року коли за ініціативи колишнього ректора Харківського інституту громадського харчування, доктора технічних наук професора, члена-кореспондента ВАСГНІЛ Беляєва Михайла Івановича було видано наказ №109 про заснування інженерно-механічного факультету.З тих самих пір для харчової промисловості була розпочата підготовка висококваліфікованих кадрів за спеціальністю «Машини і апарати харчових виробництв». На теперішній час колективом факультету за довгі 25 років досягнуті немалі успіхи з реалізації різноманітних програм, виконання грантів, підготовки кадрового потенціалу фахівців з обладнання для харчової індустрії, науково-педагогічних кадрів для вищих навчальних закладів України та зарубіжжя. Випусковими кафедрами факультету, кафедрою процесів, апаратів та автоматизації харчових виробництв, кафедро холодильної та торговельної техніки і прикладної механіки та кафедрою, що носить ім’я засновника факультету, устаткування харчової і готельної індустрії ім. М.І. Беляєва відбувається вже довгі роки підготовка висококваліфікованих кадрів для підприємств переробної промисловості, харчової і готельної індустрії, митних служб, проектних організацій, дилерських фірм з продажу обладнання та багатьох інших напрямків. На теперішній час факультет готує спеціалістів за спеціальністю «Обладнання переробних та харчових виробництв».
29 жовтня в палаці студентів ХДУХТ «Сучасник» відбувся урочистий концерт присвячений ювілею факультету. На ювілей завітали гості зі споріднених вищих навчальних закладів України, випускники різних років починаючи з першого випуску інженерів-механіків, як вже є знаними фахівцями та майстрами своєї справи і закінчуючи минулорічними випускниками, які тільки-но захистили свої дипломні проекти.    Зустріч проходила у теплій та дружній атмосфері, в якій випускники разом із викладачами згадували найкращі моменти студентського життя. На ювілейному концерті ректор університету поздоровив всіх співробітників, професорсько-викладацький склад, випускників та студентів з ювілеєм, побажав міцного здоров’я, творчих та наукових досягнень, яскравих вражень та кар’єрного зростання. До вітальних слів ректора долучились гості свята, керівництва факультетів університету: навчально-наукового інституту харчових технологій та бізнесу, факультету менеджменту, економічного факультету, обліково-фінансового факультету, факультету товарознавства та торгівельного підприємництва, випускники та завідувачі кафедр.
  Колектив кафедри устаткування харчової і готельної індустрії ім. М.І. Беляєва вітає випускників, колег, студентів зі святом 25-річчя ФОТС, бажає нових наукових здобутків, успіхів у роботі та навчанні, міцного здоров’я та наснаги!